Absolwent naszego przedszkola to dziecko, które:

• zna swoją godność dziecka Bożego i wie, że jest kochane przez Boga jako Ojca

• odznacza się umiłowaniem Kościoła

• czynnie uczestniczy w życiu religijnym (codzienna modlitwa, uczestnictwo w Eucharystii, nabożeństwo do Dzieciątka Jezus, Matki Bożej,św. Józefa, św. Teresy od Dzieciątka Jezus)

• zna i przestrzega wartości moralne, takie jak: dobro, prawda, uczciwość, pracowitość, obowiązkowość; rozróżnia zachowania dobre i złe

• posiada umiejętności społeczne, niezbędne w poprawnych relacjach z dziećmi i dorosłymi

• wykazuje się postawą patriotyczną

• jest samodzielny, utrzymuje porządek w swoim otoczeniu

• posiada wiedzę i umiejętności potrzebne do podjęcia obowiązków na kolejnym szczeblu edukacji

• jest otwarte na świat wartości estetycznych

• dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i innych

Model absolwenta