Projekt i wykonanie platypus.pl

Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Ksawerowie 

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka odbędzie się w poszczególnych grupach o godz. 15.30 w następujące dni: we wtorek, 31 stycznia - grupa "Jeżyki" w środę, 1 lutego - grupa "Biedronki" w czwartek, 2 lutego - grupa "Żabek"
Drodzy Rodzice! Od 9 do 31 stycznia 2023r. będzie można pobierać DEKLARACJE O KONTYNUOWANIU UCZĘSZCZANIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA w roku szkolnym 2023/2024.
Rodzinny Bal Karnawałowy odbędzie się w niedzielę 12 lutego 2023 w "Patio" Szkoły Podstawowej w Ksawerowie. W programie 13.00 - bigos, 13.15 - bajka "Kot w butach" w wykonaniu rodziców; 14.00 - 17.00 - zabawy prowadzone przez wodzireja p. Piotra Pająka. Przebrania obowiązkowe! Zapraszamy!

 Witajcie w Jeżykowej Grupie!

Nasze małe Jeżyki już nie są takie małe i chętnie zwiedzają świat.Właśnie dlatego przeniosły się do sali na górze. To naprawdę długodystansowcy!

Przemierzają wiele kilometrów dziennie i wcale im się to nie nudzi. Mają bowiem wielki plan,by zrealizować wszystkie pomysły, które pojawią się w ich mądrych głowach.

Widać jak pięknie rosną a z dnia na dzień ich serca stają się co raz bardziej otwarte i ciepłe. Są wyjątkowo wysportowane i giętkie oraz potrafią sprytnie zwinąć się w kulkę.

Najbardziej charakterystyczne u Jeżyków są oczywiście igły. Używają ich jedynie w razie konieczności, gdy grozi im niebezpieczeństwo. Nasze przedszkolne Jeżyki bardzo bezpiecznie czują się wśród rówieśników i dlatego śmiało można je przytulać i głaskać.

Jeże nie obawiają się spotkania z człowiekiem . Wystarczy tylko wyciągnąć ciepłą dłońi przygarnąć go z uśmiechem. Jeż to wyczuje i odwdzięczy się bliskością.

Jeże w Polsce są pod ochroną!

Tak i nasze Jeżyki są pod ochroną…szczególną ochroną dobrego Boga.

To naprawdę przeurocze stworzenia! I jak nie kochać Jeżyka?!

Jeżyki