Żabki

Jako najstarsza grupa w przedszkolu nazywamy się "Żabki", ponieważ jesteśmy najbardziej "kumate" :-)

potrafimy szybko liczyć, rozpoznawać litery, a także uczymy się je pisać i czytać, sprawnie wycinamy i skutecznie przyklejamy, zdobywamy każdego dnia coraz więcej umiejętności i samodzielności, ponieważ chcemy jak najlepiej przygotować się do rozpoczęcia nauki w szkole. Dbamy też o nasz dobry rozwój fizyczny, a także troszczymy się o dobre relacje w grupie. Uczymy się też jak dobry jest Bóg, który nas kocha, troszczy się o nas i nam błogosławi.

28 maja wybieramy się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Michałówce.
Zapraszamy na Mszę świętą 17 maja o 9.30, podczas której będziemy się modlić za kochanych Rodziców.
28 maja 2024 o godz. 19.00 zapraszamy wszystkich Rodziców na spotkanie z o. Pawłem Kowalskim jezuitą na temat: "Modlitwa dla zabieganych". Opieka nad dziećmi zapewniona.

Projekt Platypus wykonanie Tako