Żabki

Jako najstarsza grupa w przedszkolu nazywamy się "Żabki", ponieważ jesteśmy najbardziej "kumate" :-)

potrafimy szybko liczyć, rozpoznawać litery, a także uczymy się je pisać i czytać, sprawnie wycinamy i skutecznie przyklejamy, zdobywamy każdego dnia coraz więcej umiejętności i samodzielności, ponieważ chcemy jak najlepiej przygotować się do rozpoczęcia nauki w szkole. Dbamy też o nasz dobry rozwój fizyczny, a także troszczymy się o dobre relacje w grupie. Uczymy się też jak dobry jest Bóg, który nas kocha, troszczy się o nas i nam błogosławi.

W piątek, 23 lutego, o godz. 9.30, dzieci będą uczestniczyły we Mszy świętej w kaplicy sióstr. Zapraszamy chętnych do wspólnej modlitwy.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców i dzieci na DZIEŃ OTWARTY w naszym przedszkolu, który odbędzie się 24 lutego 2024 roku, w godzinach 10.00 - 11.30.

Projekt Platypus wykonanie Tako