Jako najstarsza grupa w przedszkolu nazywamy się "Żabki", ponieważ jesteśmy najbardziej "kumate" :-)

potrafimy szybko liczyć, rozpoznawać litery, a także uczymy się je pisać i czytać, sprawnie wycinamy i skutecznie przyklejamy, zdobywamy każdego dnia coraz więcej umiejętności i samodzielności, ponieważ chcemy jak najlepiej przygotować się do rozpoczęcia nauki w szkole. Dbamy też o nasz dobry rozwój fizyczny, a także troszczymy się o dobre relacje w grupie. Uczymy się też jak dobry jest Bóg, który nas kocha, troszczy się o nas i nam błogosławi.

Żabki