Projekt EFS+

Tytuł projektu:

Wspieranie równego dostępu do dobrej jakości, włączającego kształcenia w przedszkolu Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Ksawerowie.

Projekt obejmuje działania:

1. Realizacja zajęć dodatkowych dla dzieci do przedszkola
  2. Realizacja szkoleń dla nauczycieli
  3. Doposażenie przedszkola w sprzęt i pomoce dydaktyczne, które będą wykorzystywane podczas realizacji zajęć;

Grupa docelowa:

60 dzieci (28dz,32ch) oraz 9 nauczycieli (9K), pracujących, uczących się lub mieszkających na terenie woj. łódzkiego. Wsparcie jest skierowane do: 60 dzieci w wieku przedszkolnym, określonym w ustawie o systemie oświaty, 9 n-li Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Ksawerowie.

Celem głównym projektu jest wspieranie równego dostępu do dobrej jakości, włączającego kształcenia i szkolenia oraz możliwości ich ukończenia, w szczególności w odniesieniudo grup w niekorzystnej sytuacji wraz z elementami zwiększenia dostępności dla osóbz niepełnosprawnościami realizowane w oparciu o indywidualnie potrzeby przedszkola określone w diagnozie potrzeb przyjętej przez organ prowadzący.

Efekty i rezultaty projektu:

Liczba przedstawicieli kadry szkół i placówek systemu oświaty, którzy uzyskają kwalifikacje po opuszczeniu programu - Wartość docelowa - 9 nauczycieli

Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę podczas Mszy świętej na początek roku przedszkolnego, która odbędzie się 17 września (wtorek) o godzinie 15.30 w kościele parafialnym w Ksawerowie.