Żabki

Jesteśmy najstarszą grupą w przedszkolu. Jest nas 25 dzieci, w tym 17 chłopców i 8 dziewczynek. Jesteśmy bardzo samodzielni i zaradni, a wybrani dyżurni pomagają dzieciom i siostrom w naszej sali i przy posiłkach. Lubimy uczyć się nowych rzeczy, bo chcemy być mądrymi żabkami. Ładnie występujemy na uroczystościach, gdzie każdy odważnie prezentuje to, co potrafi. Dzieci z naszej grupy już w przyszłym roku będą uczęszczać do szkoły, a więc przed nami sporo pracy, aby dobrze przygotować się do podjęcia obowiązku szkolnego.

Naszym najlepszym Przyjacielem jest Dzieciątko Jezus, dlatego podczas codziennej wspólnej modlitwy dzielimy z Nim nasze radości i smutki. Z każdym dniem jesteśmy więksi, coraz więcej potrafimy i coraz mocniej kochamy Jezusa.